30 Aralık 2012

JEWEX 2013 IZMIR FUARI 01-04 ŞUBAT

MÜCEVHER SAAT ALTIN KUYUMCULUK FUARI
JEWEX 2013 İZMİR
ALYANS, ALTIN, MÜCEVHER, GÜMÜŞ TAKI, SAAT FUARI
01-04 ŞUBAT 2013; İZMİR ULUSLARARASI FUAR ALANI

 WEDDING RING, GOLD, JEWELLERY, SILVER ORNAMENT, WATCH FAIR
FEBRUARY 01st-04th 2013
IZMIR INTERNATIONAL FAIR CENTER
 

JEWEX İZMİR FUARI HAKKINDA

Fuarın amacı, başta İzmirli üreticiler olmak üzere Türkiye’de üretim yapan (ölçeği ne olursa olsun) tüm üreticilerin, toptancıların, gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda adlarının duyurulması, tanıtımlarının yapılması, mevcut pazarlarında konumlarını güçlendirecek, rekabet etme güçlerini artıracak ve yeni pazarlarda kendilerini gösterme ve adlarını duyurma imkanı sağlayacak bir adım ötesinde de yeni müşteriler bulmalarına imkan tanıyacak bir ortamın oluşturulmasıdır. 
FUAR KATILIMCI PROFİLİ 
Altın takı imalatçıları ve toptancıları,
Gümüş takı imalatçıları ve toptancıları,
Alyans imalatçılar ve toptancıları,
Pırlanta, değerli taşlar ve yarı değerli taş toptancıları,
Sentetik taş toptancıları,
Saat Firmaları
Kuyum imalat makineleri imalat ve toptancıları,
Güvenlik ve lojistik hizmetleri,
Sektörel yayınlar.
HEDEFLENEN ZİYARETÇİLER
Fuarımız tüm yurt sathında profesyonel ziyaretçilere açıktır. Fuarımızı; sadece sektör ile ilgili veya doğrudan bu sektörde faaliyet gösteren iş adamları ziyaret edebilecektir. Bu amaçla gerek yurt çapında gerekse yurt dışında temaslarda bulunacak tanıtım ve reklam çalışmaları yapılacak ve profesyonel ziyaretçi organizasyonları gerçekleştirilecektir.
 
Tüm yurt sathında sektör ilgililerine ve tüm perakendeci kuyumculara yönelik olarak yurt genelinde tanıtım ve duyurular yapılacak, hedeflenen en yüksek ziyaretçi sayısına ulaşılacaktır. 
Yurt dışından ise başta Ortadoğu ve Körfez ülkeleri olmak üzere,(Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Kuveyt, Suudi Arabistan) Balkan ülkeleri,(Yunanistan ve Yunan adaları, Makedonya, Kosova, Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya) Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkistan, İran, Suriye, Lübnan, İsrail, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Mısır, Cezayir, Tunus, Libya öncelikli olmak üzere bu ülkeler ilave olarak, Almanya, Hırvatistan, Slovenya, Hollanda, Danimarka, Belçika, İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Rusya, Ukrayna, Moldova’dan profesyonel ziyaretçi organizasyonları ile hedeflenen kitlelere ulaşılacaktır.      
FUAR TANITIMI
Fuarımızın tanıtımı, hedef kitleye yönelik olarak,
Gazete ilanları
Afiş
Bilboard
Tanıtım Dosyaları
Televizyon, Radyo ve Sektörel Dergiler yoluyla
  yapılacaktır.
KATALOG REKLAMLARI
Firmalarımız fuar kataloğuna reklam vermek suretiyle fuar kitapçığında ön plana çıkma imkanına sahip olabileceklerdir.
FUAR SÜRESİNCE ETKİNLİKLERİMİZ
Değerli katılımcılarımız ve protokolün katılımı ile Fuarımız resmi açılış töreni ile açılacaktır. Katılımcı firmaların sektördeki son trendlerini sergileyebilecekleri defile düzenlenecek ve ardından tüm katılımcı ve konukların bir araya gelebileceği kokteyl gerçekleştirilecektir. Gençiz fuarcılık mesleki oda dernek ve öğretim kurumları işbirliği ile fuar kapsamında seminer ve paneller düzenleyecektir.
FUARDA VERİLECEK HİZMETLER HAKKINDA BİLGİ
Fuarımızın genel güvenliği; 24 saat üzerinden özel güvenlik şirketlerinden hizmet alınması suretiyle yapılacaktır. Her türlü teknik destek ve ihtiyaçlarınız ile ilgili olarak firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
 
OTEL ve KONAKLAMA HAKKINDA BİLGİ
Gençiz Fuarcılık İzmir’de tüm oteller ile Jewex Mücevher Fuarı katılımcı ve ziyaretçilerinin sorunsuz ve uygun ekonomik koşullarda konaklamaları için görüşmeler yapar, tüm otellerden kampanya fiyatlarını alır ve bunu ilgili kişilere iletir.
SİGORTA
Gençiz Fuarcılık, fuarın sorumluluğunu teminat altına almak üzere ‘üçüncü şahıs mali mesuliyet’ sigortasını yaptırır. Ancak katılımcıların sergileyeceği ürün ve malzemeler için gerek hırsızlık, gerekse yangın, sel, su baskını, deprem gibi fiziki riskler için kendi sigortalarını yaptırmalarını tavsiye eder. 

Fuar Alanı Haritası:

Jewex Izmir 2013 Fuar Ulaşım

 
İzmir Manzaraları Resimleri

Jewex 2013 Izmir Jewellery Fair
Organizasyon: GENÇİZ FUARCILIK
İletişim Bilgileri:
GENÇİZ Fuarcılık Organizasyon Ltd.

   
Merkez Ofis
Adres : Şehit Nevres Bulv. 1374 Sk. Süsler Blokları
No:30/B K:1 D:1 Alsancak - İzmir
Telefon : +90 232 425 45 61
Faks : +90 232 463 62 19
E-Mail : info@gencizfuar.com.tr
Jewex 2013 Izmir Jewelry-watch-gold Fair
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...