12 Kasım 2012

Tekvin Pırlanta

Tekvin Diamond
1970'lerde Altın sektörüyle başlayan yolculuğumuzu sektöre kazandırdığımız farklılıklarla 80'li yıllara kadar devem ettirdik. Böylelikle Yaratıcı ve yenilikçi ürünlerle, sürekli öğrenme tutkumuzla, yeni bir gelecek kurma şansını yakaladık. 1983 yılında radikal bir karar alarak Pırlanta sektörüne geçiş yaptık ve Tekvin Diamond' ı kurduk. 

Tekvin adı Yaratmak ve Var etmek anlamına gelmektedir. Nadir bulunan ve kıymetli bir taş olan Elmasın, milyonlarca yıl öncesinde; Hatta neredeyse zamanın başlangıcından itibaren var olması, doğanın eşsiz bir mucizesi olarak nitelendirilir. Yaratılan bu eşsiz mucizeden yola çıkarak firmaya Tekvin adı verilmiş ve Elmasın eşsiz serüveniyle mükemmel bir marka yaratılmıştır. 

Avrupa ya ve Orta Doğu ya yaptığı ihracatla ve Mücevher sektörüne yön vermesiyle de tanınan Tekvin, sahip olduğu deneyimli personeli ve tecrübeli kadrosu ile Mücevheri nihai tüketiciye güvenle sunmaktadır.

Tekvin Diamond, dünya trendlerini yakından takip edebilmek ve Tekvin'i dünyaya tanıtmak için yurtdışındaki tüm sektörel fuarlara katılmaktadır. Böylelikle Tekvin, hızla değişen modayı ve teknolojiyi yerinde ve zamanında takip etme şansını yakalıyor hem de Türk Mücevherciliğinin ustalığını tüm dünyaya kanıtlamış oluyor.


Akaretler Sıra evlerde açtığımız yeni mağazamızla artık sizlere daha yakınız. Farklı tasarımları ve koleksiyonlarımızı Sıra evler mağazamızda görmeniz mümkün.


Sizi Pırlantanın Büyülü Dünyasına Davet Ediyoruz.

Kaynak: http://www.tekvin.com/hakkimizda.asp

Tekvin Pırlanta İletişim Bilgileri


Adres: Şerefefendi sok. No:40 Nurosmaniye / Fatih - İstanbul

Tel      : +90 212 511 18 65
Faks  : +90 212 527 47 29 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...