3 Kasım 2012

Sirius Pırlanta

Sirius Pırlanta Logo
Sirius Pırlanta, altın üzerine pırlanta ve diğer değerli taşları işleyerek mücevher haline getiren, üretiminin bir bölümünü yurt dışına ihraç eden, pırlantalı mücevher üreticisi ve toptancısıdır. Online satış sitesi ve merkez ofisi aracılığı ile, üretici olmasının verdiği fiyat avantajlarıyla perakende satış yapmaktadır. Bu sitede satışa sunulan tüm ürünler İstanbul'da Sirius Diamond bünyesinde el emeği ile üretilmektedir.


"Düşlerin Parıltısı" sloganıyla yola çıkan, ayrıcalıklı ve özel hizmetin kaynağı Sirius; ürün kalitesinden ödün vermeden, kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Yenilikçiliğin takipçisi olan anlayışı ile ürün portföyünü her geçen gün geliştiren Sirius Pırlanta, modern, güncel ve geniş bir koleksiyona sahiptir. Sirius Pırlanta; özverili hizmet anlayışı ile gelişmiş üretim gücünü kullanarak farklılık yaratmakta; doğru ürünü, doğru zamanda, en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Üretici bir firma olan Sirius Pırlanta, istekleriniz doğrultusunda ihtiyacınıza uygun ürünü oluşturabilmektedir.

Sirius markası, Çetinkol Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin tescilli markasıdır.
Sirius Pırlanta

Firma İletişim Bilgileri

Merkez Ofis - Showroom
Vezirhanı Cad. No:64 Kat:1
Çemberlitaş - Eminönü - İstanbul
Telefon
+90 212 527 77 99
+90 212 527 77 97
Fax
+90 212 527 77 98
E-Posta
info@siriuspirlanta.com

Çemberlitaş Tramvay Durağı'na 100 m. uzaklıkta, Kapalı Çarşı istikametinde, Nuruosmaniye Camii karşısında (Pazar hariç 09.00-18.30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.)


Kaynak: http://www.siriuspirlanta.com/aciklama.aspx?p=10 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...