20 Kasım 2012

GIZZARO

Gizzaro, yüzyıllardır insanların en özel ve en mutlu anlarının vazgeçilmezi olan pırlantayı şimdi modern ve özgün tasarımlarıyla daha ışıltılı hale getirdi. Dünyanın en eski ve en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Kapalıçarşı'da, üretim, toptan ve perakende faaliyetlerimizi 27 yıldır sürdürmekteyiz. Konusunda profesyonel ve yeniliklere açık kadromuzla, büyük bir titizlik ile hazırladığımız, her bütçeye ve zevke yönelik çalışmalarımızı beğeninize sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Gizzaro, kullandığı özel renkli taşları, daha ışıltılı pırlantası, modern ve özgün tasarımlarıyla mücevher sektöründe önemli bir farklılık yaratma yolunda hızla ilerlemektedir. Kadromuz sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada güvenilir bir marka için yatırım ve çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Gizzaro, olarak öncelikli amacımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize, kaliteden ödün vermeden sunmak ve sizleri pırlanta hakkında doğru bilgilendirmektir. Gizzaro ürünlerinin bütün yapım aşamalarını Kapalıçarşı'da bulunan atölyemizde görebilir ve dilerseniz aynı mekanda bulunan butik mağazamızdan alışveriş yapma imkanını da bulabilirsiniz.


Gizzaro'nun geniş ürün yelpazesiyle hayallerinizdeki zariflik ve şıklığı yakalayabilir, sevdiklerinize ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Gizzaro güvencesiyle alacağınız her ürünün size şans ve mutluluk getirmesi dileğiyle.


Gizzaro Diamond

Kaynak: http://www.gizzaro.com/hakkimizda.asp?inf=24 

Gizzaro Diamond İletişim Bilgileri

Genel Merkez Showroom - Atölye
Molla Fenari Mah. Şerefefendi Sok. No:33 Kat/1 daire1
CAĞALOĞLU / İSTANBUL
Tel:     (0212) 512 10 94
Faks: (0212) 528 06 41
e-mail     info@gizzaro.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...