10 Kasım 2012

EROS Pırlanta

Eros Pırlanta Logo
Eros Mücevher Ekibi, mücevher ve pırlanta sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 40 yıldır faaliyet göstermektedir. 2001 yılında online alanda faaliyetine başlayan ekibimiz, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, İngiltere, Kanada, Avustralya, Almanya gibi ülkelerde online mücevher alıcılarının en güvenilir ve en büyük alışveriş markalarından biri olmayı başarmıştır.

2001 yılından günümüze, yaklaşık olarak 25.000 adet ürünü online mağazaları ile tüketicilerle buluşturan Eros Pırlanta, İstanbul Kapalıçarşı'da bulunan mağazası ile de İstanbul mücevher meraklılarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Online ticaret faaliyeti boyunca müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile binlerce pırlanta ve mücevher meraklısına hizmet veren ekibimiz, Eros Pırlanta markası altında da Türkiye’nin En büyük Online Pırlanta Mağazası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Eros Pırlanta’nın en büyük gücü yıllardır bu sektörde olmasının yanısıra ülkemiz sınırları ötesinde bulunan müşterilerine hizmet etmesinin verdiği tedarik gücü olmuştur. Bununla birlikte yıllardır izlediğimiz “Kaliteli Ürün-Uygun Fiyat” politikası ile de rakiplerinin hep bir adım önünde olmayı amaçlamaktadır.


Kaynak: http://www.erospirlanta.com/hakkimizda.asp?inf=1

Eros Pırlanta İletişim Bilgileri

Firma Adı: Eros Mücevher
Adres:Hacımimi Mahallesi Lüleci Hendek Sokak Numara:35 Galata Beyoğlu/Turkiye
Telefon: 0212 252 93 64
Fax:0212 252 93 63
E-Mail:info@erospirlanta.com
E-mail:musterihizmetleri@erospirlanta.com

Mağazalar

Karamanlı Sok. No: 29 Kapalı Çarşı
Fatih - İstanbul / Turkey


Reisoğlu Sok. No: 25 Kapalı Çarşı

Fatih - İstanbul /Turkey


Tel: 0212 252 93 64

Faks: 0212 252 93 63

E-mail: destek@erospirlanta.com.tr

 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...