15 Kasım 2012

Cemil Elmas Mücevherat

1978'de Gaziantep'te kuyumculuk sektörüne giriş yapan Cemil Elmas, Nuruosmaniye-Kapalıçarşı'da açtığı sekiz katlı binasıyla birlikte toplam yedi adet mağazasında 33 yıldan bu yana tüketiciye hizmet vermeyi amaçlayan, İstanbul ve Gaziantep'te büyümeye ve markalaşmaya devam eden bir kuruluş.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün soyadı kanunu ile Elmas soyadı alan, İşletme eğitimini tamamladıktan sonra Gaziantep'te ve 2006'dan bu yana İstanbul'da hizmet vermeye devam ediyor. Değişimin öncülerinden olmayı hedefleyen Cemil Elmas ve yönetim ekibi İstanbul'dan, Osmanlı'dan ve Cumhuriyet döneminden esinlenerek yaptığı koleksiyon ve tasarımlarla kuyumculuk mesleğini gerektiği gibi icra etmeyi ve yeni nesillere mesleği aşılamayı amaçlıyor.
Her ürünün ayrı bir hikayesinin bulunduğu mağaza, kadın aksesuarlarında olduğu gibi erkek aksesuarlarında da oldukça iddialı.
Özellikle Gece Yolculuğu ve güç ile hükümdarlığın göstergesi El-Malik ve Tarihi Türk Takıları koleksiyonları görenleri hayran bırakıyor.            -Cemil Elmas Mücevherat Cemil Elmas Mücevherat İletişim Bilgileri

Cemil Elmas San. Tic.A.Ş.
Adres:  Mollafenari Mah.Nuruosmaniye cad.No:62 Fatih/İstanbul
Tel :     0212 512 55 12
Fax :   0212 512 55 15


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...