30 Ekim 2012

KOÇAK GOLD

Koçak Gold hakkında
Koçak Gold , Anadolu'nun tarihsel mirasının ve kültürel zenginliğinin bir yansımasıdır. Firmamızın hikayesi, tıpkı altın gibi bu topraklarda başlamıştır. İlk olarak 1958 yılında Ankara'da kurulan ve perakende mağazası olarak faaliyete geçen Koçak Gold, ikinci neslin büyük hedefleri doğrultusunda toptan satışı da yürütmek için 1987 yılında İstanbul Kapalıçarşı'ya
taşınmıştır. Önce üç küçük mağazası ile hizmet vermeye başlayan firma, daha sonra bu üç mağazayı birleştirip büyük bir mağaza açarak sektörde "büyük mağazacılık" ekolünün temsilcisi olmuştur. Bugün ise 7 katlı 1500 metrekarelik toptan satış yaptığı merkez binası ile sektörün marka vitrini konumundaki Nuruosmaniye Caddesi'nde yerini almıştır.
Kuyumcu 50. yılını 2008 itibariyle tamamlayan Koçak Gold, sektörde lider konumda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. İç piyasada ciddiliği ve saygınlığı ile bilinen firmamız "mükemmel hizmet şirketi" olma prensibiyle müşterilerine değer vererek, dinamik bir ekiple çalışarak ve değişen sektörel ihtiyaçları karşılayabilecek teknolojilere duyarlı olarak bugünlere ulaşmıştır.
2008 yılı başında perakende organizasyonunun altyapısını tamamlayan firmamız hemen ardından önemli noktalarda kendi mağazalarını açmaya başlarken ayrıca önemli cadde ve alışveriş merkezlerinde bayilik vermeye başlamıştır. Gelecekte de pek çok noktada mağaza açmaya ve bayilik vermeye devam ederek tüm Türkiye'deki müşterilere ulaşmayı hedeflemektedir.

Faaliyet AlanlarıKoçak Pırlanta logo
Koçak Pırlanta
Uluslararası piyasalarda 14 ayar grubu ve pırlantalı ürünleriyle tanınan firmamız, iç piyasada ise 14 ayar ve pırlantalı ürün grubunun yanı sıra 22 ayar grubuyla ciddi bir müşteri portföyüne hizmet veren bir kuruluştur. Sürekli yenilenen altın takı trendlerini yakından takip eden Koçak Gold, uluslararası altın fuarlarını ve bu alanda trend belirleyici merkezleri izleyerek ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmıştır. Bugün son moda altın takı tasarımlarına Koçak Gold bünyesinde kolaylıkla erişilebilmektedir.

Koçak Gold
14 ve 22 ayar altın grubunda iddialı olduğu kadar pırlantalı ürün konusunda da uzmanlaşmış, tercih edilen bir marka yaratmıştır. Koçak Pırlanta markasıyla tüketicilerin beğenisine sunulan pırlantalı mücevherler kalitesi, modern ve geleneksel çizgileri birleştiren tasarımlarıyla sektöre farklılık katmıştır.

50 seneyi aşkın kuyumculuk tecrübesi ile müşterilerine, özgün, yüksek kaliteli, modaya uygun, tam ayar garantili çok geniş ürün yelpazesi sunabilen markamız, her ürün grubunda sürekli ürettiği yeni koleksiyonlar ve modellerle mağazalarının daima son tüketici tarafından tercih edilen olmasını sağlamaktadır.


Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında Bulgaristan,Romanya, Slovakya, Sırbistan, Macaristan, Polonya, Litvanya, Özbekistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Batı Avrupa gibi ülkelerde bilezik, zincir, alyans, yüzük, küpe, kolye, kolye ucu, broş ürünlerimizi, her renk altın kullanımı ile hazırlanan geniş koleksiyonlarımızı bulmak mümkündür.

Vizyon

Mirasımız, “Koçak” adının altını dolduran değerlere ve geleneklere bağlılıkla, ulusal ve uluslararası arenada, yetkin, dinamik, yenilikçi, güvenilir, lider bir şirket olarak Türkiye’nin adını kuyum sektöründe gururla temsil etmek.

Misyon

Kuyum sektöründe edindiğimiz konumu sürekli güçlendirerek, ulusal ve uluslararası alanda öncü, güçlü, lider kurum olagelmek.
• Faaliyetlerimizde sürekli kârlılık ve verimlilik sağlamak
Kaliteden ödün vermeden, çalışan, tedarikçi, müşteri ve işimizin bir parçası olan tüm oyuncuların refah ve mutluluk seviyesini arttırmak.
İnsan kaynakları alanında yatırım yaparak, kalifiye eleman yetiştirmek ve korumak.
Sektörde, müşteri, bayi, üretici ve tüm oyuncular tarafından tercih edilen iş ortağı olmak.
Perakende alanında, iş ortaklıkları ile büyümek.
Koçak markasına duygusal bağlılık yaratmak.
Evrensel ahlak ve ticaret kurallarına bağlı kalmak, ve savunucusu olmak.
Yeni yatırımlarla sürdürülebilir kârlılık, güçlü sermaye yapısı ve verimlilik sağlamak.

Değerler

  • Yenilikçi
  • Öncü
  • Ahlâklı
  • Dürüst
  • Güvenilir
  • Atılımcı
  • Girişimci
  • Uzman

Firma İletişim:

Koçak GoldKoçak Gold Genel Merkez
Adres: Nuruosmaniye Cad. No:56 PK.34120 Eminönü/ İstanbul
Tel:    0212 514 81 11 (10 hat)
Faks: 0212 514 81 21


 

Kaynak :http://www.kocakgold.com/#

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...