11 Ekim 2012

Hazinem Pırlanta

hazinem.com
Hazineniz Bizim Hazinem’iz

En değerli ve kaliteli pırlanta ve özel tasarım altın mücevherleri, güvenilir bir internet ortamında sizlerle buluşturan Hazinem, şıklığınıza şıklık katmak ve sizi sultanlara yakışır bir asalete kavuşturmak amacıyla, sizin için kurulmuştur. Hazinem.com bünyesindeki atölyelerde özel olarak üretilen pırlantalı yüzükler, kolyeler, küpeler, bilezikler ve alyanslar, bütçenize uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesiyle size sunulmaktadır.


Hazinem’izin Hikayesi

Hazinem.com pırlanta almak kolay olmalı fikri üzerine kurulmuştur. Tüm ürünler ve hizmetler mükemmeliyetçilik ve güven anlayışı ile siz müşterilerimizi mutlu etmek üzerine planlanmıştır.
Kimi zaman romantik bir evlenme teklifi, kimi zaman mutlu edilmesi gereken bir anne kalbi, kimi zaman ise babası tarafından başarısı taçlandırmak istenilen bir kız… Pırlantanın bahanesi çok, fakat doğru pırlantayı en kolay yoldan satın almak ve geniş bir ürün yelpazesi içinden en çok beğenileni seçebilmek zor. Hazinem.com, işte sizin bu özel anlarınızda işinizi kolaylaştırmak için kuruldu. Hazinem.com’un kendi atölyelerinde en yeni teknikler kullanılarak ve gemeloglar tarafından seçilen en yüksek kaliteli pırlantalar, tamamen profesyonel ellerde sizler için tasarlandı. İş, bu benzersiz tasarımları sizlere ulaştırmaya geldiğinde, Hazinem.com devreye girdi ve tüm sertifikalı pırlantalarını sizlere sundu.

Hazinem.com, birbirinden değerli ürünlerini sizlere özenle sunmanın yanı sıra, engin bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşmak ve bu deneyimlerden faydalanmanızı sağlamaktan onur duyacaktır.Neden Hazinem?

Çünkü Hazineniz Değerlidir…
Biz de sizin hazinenizin değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimizi, usta işçilerin elinden, kendi atölyelerimizde incelikle üretiyoruz. Birbirinden güzel ve göz alıcı tüm pırlantalı yüzükler, kolyeler, küpeler, bilezikler ve alyansları en uygun fiyatlarla sizlerin zevkine sunuyoruz.

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Hazinem.com’un tüm pırlantalı ürünlerini, ürüne özel olarak hazırlanan Hazinem Garanti Sertifikası ile sizlere ücretsiz olarak ulaştırıyoruz.

Hazinem’ize güveniyoruz!
Eğer aldığınız üründen memnun kalmazsanız, ürününüzü 30 gün içinde ücretsiz kargo ile tarafımıza gönderebilir, ödediğiniz tüm bedeli eksiksiz olarak geri alabilirsiniz. Ayrıca 1 yıl boyunca ürünlerinizi bize göndererek ücretsiz tamir ve bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en Büyük Online Hazinesi!
Hazinem.com yıllardır mücevher sektöründe üretiminden satışına çok büyük deneyim kazanmış profesyonel bir ekipten oluşmuştur ve Türkiye’deki en büyük online mücevher mağazasıdır.

Hazinem.com İletişim Bilgileri

Hazinem Pırlanta Elektronik Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.
Tel: 4444966
Fax: 2125148377 
Adres: Alemdar Mah. Molla Fenari Sok. No:3 İnel Han Kat 4, 34110 Cağaloğlu - İstanbul

Kaynak: http://www.hazinem.com/index.php?do=dynamic/view&pid=6
   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...