29 Ekim 2012

GÜLAYLAR

Neden Gülaylar?

Her sezon, dönemin trendlerini belirleyen koleksiyonlar üreten Gülaylar, kuyumculuk sektöründe tam entegre bir yapılanma ile tasarımdan üretime, toptan satıştan ihracata, ithalattan perakendeciliğe kadar geniş bir yelpazede tam entegre faaliyet göstermektedir.
 

Türkiye’de bulunan 45.000 adet perakende kuyumcu ile çok önemli bir satış ağı altyapısına sahip bulunan kuyumculuk ve mücevherat sektöründe “Gülaylar”, Türkiye çapında 5000 kuyumcuya toptan satış yapmakta olup Türkiye’nin her tarafına dağılmış olan müşterilerine her zaman en güvenilir, en yüksek kalitede ürün ve hizmeti sunmaktadır.
Gülaylar”, servis kalitesi ve müşteri taleplerine verdiği özenle mücevher sektöründe güvenilirliğin sembolü olmuştur.
 
Sektörde, dünyada meydana gelen yenilikleri yakından takip eden “Gülaylar”, faaliyetlerinin her aşamasında teknolojiyi ve uluslararası iş anlayışını birleştirmektedir.
Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren markalar ise;
 

Gülaylar

Sektöre 80 yıllık tecrübesiyle yön veren Gülaylar, geniş ürün yelpazesiyle her mevsim etkileyici ve modern tasarımlar üretmektedir. AR-GE yatırım ve çalışmalarına çok önem veren Gülaylar, yaptığı araştırmalarla yeni koleksiyonlar ve ürünler üretirken, aynı zamanda kuyumculuk sektörüne önemli detaylar kazandırmıştır. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mağaza zincirleriyle son tüketiciye ulaşmaktadır.
 

Diamond Line

Diamond Line, Gülaylar’ın mücevher üretimi, toptancılığı, ihracatı ve perakendeciliği konusunda dünya mücevher sektöründe yer aldığı markadır.  Gülaylar, Diamond Line markası ile dünya pazarlarına 40 ülkeye ihracat yapmaktadır. Diamond Line, muhteşem tasarımlardan oluşan koleksiyonlarıyla taleplere çok geniş bir yelpazede cevap vermektedir.
 
Diamond Line Koleksiyonları Türkiye’nin yanı sıra bir çok ülkeye ihraç edilmekte özellikle ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Hollanda, Kanada ve Japonya gibi ülkelerde çok yakından takip edilmektedir.
 

Elite Silver

Gülaylar’ın genç, orta yaş bay ve bayanlara hitap eden, günümüz çalışanlarının günlük kullanabilecekleri modern ürünleri takı severlerle buluşturmaktadır. Yurt dışında özel dizayn ekibi tarafından tasarlanan Elite Silver, şıklığı ve sadeliğiyle yeni trendler yaratarak farkını ortaya koymaktadır. Yeni bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Elite Silver, gümüşün zarafetini koleksiyonlarına yansıtmaktadır.
 

Elite Steel

 
Gülaylar’ın oluşturduğu, bir dünya markası olan Elite Steel, tamamen erkeklere hitap eden ürünleriyle her yaştan erkeğin kullanabileceği koleksiyonlar üretmektedir.İster klasik giyimle, ister spor giyimle kullanılabilecek Elite Steel ürünleri, herkesin beğenisini kazanarak çok kısa zamanda büyük bir yol katetmiştir.
 

Titanio

Titanyumun anti-allerjik yapısı ve hafifliği, onu diğer metallarden ayıran en önemli özellikleridir. Ayrıca titanyum yıllara meydan okuyan dayanıklılığı ile size bir ömür eşlik edebilir.
 
Titanio Alyans Koleksiyonu’nda diğer metallerle yapılması imkansız tasarımlar gerçekleştiren Gülaylar, gümüş işlemeli, 18 ayar altın işlemeli ve pırlantalı olarak koleksiyonunu genişletmektedir.
 

Happy Gold

Dünya çapında bir marka olan “Gülaylar”ın müşterilerine sunduğu Happy Gold, artık değer verdiklerinize alışılmışın dışında bir hediye verme imkanı sunuyor.
 
Happy Gold, “Gülaylar” damgası ile güvence altına alınmış %99.5 saflıkta 24 ayar altından imal edilmiş, izleme kodu, külçe numarası ve ağırlığı, kredi kartı boyutlarındaki ambalajı üzerinde belirtilmiş olan, farklı gramajlarda alternatifler sunan mini külçe altınlardır.
 
Happy Gold, altının alışılmış görüntüsü dışında bambaşka bir konseptte, “Gülaylar” güvencesiyle yatırıma ve hediyeye farklı, şık bir alternatif sunmaktadır.
 
0.5, 1, 2.5, 5,10, 20 ve son olarakta 50, 100 gr’lık seçenekleriyle her bütçeye hitap eden Happy Gold’lar özel günler için tasarlanmış zarfları ve mesajlarıya birlikte Gülaylar mağazalarında, Gülaylar ayrıcalığı ve güvencesiyle...

80 Yıldır Gülaylar

Gülaylar Group’ un temeli 1926 yılında kurucumuz İhsan Gülay tarafından atılmıştır. İkinci kuşak Mehmet Gülay’ın 1951 yılında işleri devralmasıyla birlikte Gülaylar’ ın önce bölgesel, devamında Türkiye ve dünya çapında yapılanması, kurumsal bir istikrar içinde gelişerek bugünlere ulaşması sağlanmıştır.Bugün, arkasında 80 seneyi aşkın tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temellerin üstünde yapılanan Gülaylar Group, ana sektörü olan kuyumculuk alanında; tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir yapılanma ile sürdürürken, zaman içerisinde faaliyetlerine eklediği Turizm, Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat sektörlerinde de uluslar arası çapta şirketler oluşturarak, üç sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen gruplarından birisi olmuştur. Türkiye’nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 108. sırada şirketi bulunan Gülaylar Group, her biri kendi alanında öncü 24 şirketten oluşmaktadır. Kuyumculuk sektöründe tam entegre yapıda faaliyet gösteren şirketlerini Gülaylar markası altında birleştirmiştir.

Gülaylar Kuyumculuk Grubu;

 • AR-GE Şirketi
 • Üretim Şirketi
 • İhracat Şirketi
 • İthalat Şirketi
 • Toptan Satış Şirketi,
 • Toptan Satış Noktaları
 • Toptan Aktif Satış Ekipleri
 • Franchise Mağazaları
 • Perakende Mağazalar Zinciri 
ile yalnız Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde sektöründe tanınan ve sayılan global bir markadır. AR-GE grubu içinde yer alan tasarım ekibi ile dünya çapında seçkin ve kaliteli ürün koleksiyonları ile 30’u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu ülkeler arasında ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Japonya, İtalya, Kanada, Suudi Arabistan, Dubai vb. ülkeler yer almaktadır. “Gülaylar Kuyumculuk Grubu” perakende sektöründe;
 • GÜLAYLAR
 • DIAMOND LINE
 • SULTAN’S ISTANBUL
Markaları ile faaliyet göstermektedir. Uluslararası standartlarda hazırlanmış farklı konseptlerdeki bu perakende mağazalar kuyumculuk sektöründe nihai tüketiciye en kaliteli ve farklı hizmeti sunan mağazalar zinciri durumundadır.  


Misyonumuz ve Vizyonumuz

Gülaylar Group’un Misyonu; insan, kalite, teknolojik yenilik ve verimlilik odaklı bir yönetim stratejisi ile ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirerek, müşterilerine en yüksek değeri yaratmaktır.

Gülaylar Group vizyonu ise; kurumun geçmişten gelen tecrübelerinden en iyi şekilde faydalanarak, bütün faaliyet alanlarında, tasarım, ürün, müşteri hizmetleri ve insan kalitesiyle Türkiye’deki lider kimliğini, dünya markası kimliğiyle bütünleştirmektir. Geçmişten gelen gücün verdiği en önemli felsefe “sürekli daha iyisini yapma” anlayışıdır.  


Kaynak: http://www.gulaylar.com/Neden-Gulaylar.html
               http://www.gulaylar.com/Seksen-Yildir-Gulaylar.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...