19 Ekim 2012

ASSOS DIAMOND

Assos Pırlanta

ASSOS - MARKA HİKAYESİ

Henüz 12 yaşındayken, bir bakışta bir pırlantanın kaç karat olduğunu size söyleyebilen bir çocuk düşünün...
Kuyumcu bir babanın 6 oğlundan en küçüğü olan Nusret Altınbaş; gözlerini mücevherlerin büyülü dünyasında açtı. 11 yaşında ailesiyle birlikte Kıbrıs’a taşındı. Mesleğin sır sayılan inceliklerini ve mücevher sanatının mucizelerini keşfederek büyüdü. Nasıl ki küçük bir pırlanta tanesi, büyük hayallerin kahramanıysa; Nusret Altınbaş da küçük bir çocukken büyük fikirler biriktirmeye başladı. Uzun yıllar Avrupa’da edindiği tecrübeleri, yenilikçi yaklaşımları ile ülkesinde değerlendirmeyi hedefledi.  


Altınbaş Ailesi’nin ustalığını, genç kuşağın yepyeni bakış açısıyla birleştirdi. Pırlantanın sonsuz ışıltısından ilham alarak Assos markasını bir arzu nesnesi haline getirdi.
Mücevher Assos’ta, yalnızca kadife kutularda saklanan değerli taşlar olmaktan çıktı ve adeta bir sanatçının imzası haline geldi. 
Pırlanta, yaratıcılıklarına sınır koymayan usta ellerde tılsım kazandı. Assos, bugünün ayrıcalıklı zevkleri ile pırlantanın ebedi ışıltısını birleştirerek kısa zamanda bir stil ikonu haline geldi. “Mücevheri modaya dönüştüren marka”, dünyada 35 ülkede 1000’e yakın satış noktasına ulaştı. Ailenin en küçüğünün imzası, başarıların en büyüklerinde ışıldadı.  Firma İletişim Bilgileri:
ASSOS KUYUMCULUK PAZARLAMA A.Ş.
Molla Fenari Mahalesi Atik Ali Paşa Medresesi Sokak, No:23/25 34120 Çemberlitaş/Eminönü, İstanbul, Turkey
T: +90 212 402 1000

Assos Reklam Filmleri

 Kaynak: http://assosdesign.com/tr/marka-hikayesi.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...