13 Temmuz 2012

DİVAS DIAMOND

Divas Pırlanta
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK PIRLANTA MAĞAZASI

Divas Diamond'un uluslararası sertifikalı pırlantalarını uzmanlar seçiyor. Tasarımcılar hayat veriyor. Asırlık deneyim üretiyor. Bu değer, divaspirlanta.com ile güvenli ve hızlı bir şekilde kapınıza kadar ulaştırılıyor.
Divas Diamond tasarımlarının sadece divaspirlanta.com üzerinden sunulması, her türlü konforun Divas Diamond tutkunlarına sunulmasını sağlıyor. 

Avrupa'nın en büyük tesislerinden birinde üretilen Divas Diamond tasarımları, trendleri belirleyecek araştırma ve tasarım çalışmalarıyla başlıyor. Tasarımcıların gözlemleri, Divas Diamond'ın deneyimleri yeni trendi oluşturacak ürünler Divas Diamond Tasarım Merkezi'nde üç boyutlu çizimler ve animasyonla canlandırılıyor. Koleksiyon ürünleri, kalıp atölyesinde usta eller tarafından şekillendirildikten sonra, birçok safhadan mükemmel en özel hediye olana kadar özenle süsleniyor.

GÜVENİLİR MÜŞTERİ DENEYİMİ

Türkiye’nin En Büyük Pırlanta Mağazası Divas Diamond,  kullanıcılarına ‘en kaliteli pırlantayı en uygun fiyata’ sunmanın heyecanını yaşıyor.
Divaspirlanta.com, Pırlanta Sertifikası,  Özel Hediye Paketi,  Ücretsiz Kargo,  30 gün İade ve Değişim,  365 gün Tamir ve Temizleme Garantisi gibi özellikleriyle kullanıcılarına ‘güvenilir’ bir online alışveriş deneyimi yaşatıyor.

KURUCULARIN TECRÜBESİ

Divas Diamond’ın kurucuları, pırlanta alanında 3 kuşaktır faaliyet göstermekte olup, başta A.B.D, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere 50 ülkeye ihracaat yapmaktadır.
Aynı zamanda, internet ve e-ticaret alanında Türkiye çapında başarılı projelere imza atmış Divas Diamond kurucuları, pırlanta ve e-ticaret deneyimlerini kullanıcıları için buluşturuyor.

Divas Pırlanta Elektronik Hizmetler ve Ticaret Limited Şirketi
Alemdar Mah. Hocarüstem Mektebi Sok. No:13 Cağaloğlu-İstanbul
Divas Diamond Müşteri Hizmetleri için 0212 522 66 00

Kaynak: http://www.divaspirlanta.com/biz-kimiz.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız bizim için değerlidir...